TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.10.2015, Në orën: 02:51 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1692 herë

Titulli : Audi A4 - 2007 - 1.9

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 195,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2007

Përshkrimi

SHES AUDI A4 1.9 TDI VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2006 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE SHUM I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT HARGJIMET SHUM TE VOGLA POSEDON :KLIMATRONIK,NOVIGACION,ABS,AIRBAG,ESP,BORDKOPJUTER,PULLA NE VOLLAN,GJAMAT ME RRYM,XENON,FELLNE ,REGJISTRIM 9 MUAJ PER ME SHUM NE NR 044216870

SHPALLJET TJERA