TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.10.2015, Në orën: 02:54 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1871 herë

Titulli : GOLF 5, full extra

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 222,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2005

Përshkrimi

Golf 1.9tdi 77kw pa dogan I po sa ardhur prej Gjermanisë km 222mi më libra servisi ulët lëkurë më nxemje me rregullim eltronik pasqytet elektro I palohen esp + gomat kontrollin e ajrit elektro komanda në vollan tempomat 2 qelasa pshtetse dorës para dhe mrapa fshisat e gjamav më senzor drita më senzor rregullim elektro I dritav frigorifer për pije extra e shumë tjera info 044681926

SHPALLJET TJERA