TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.10.2015, Në orën: 18:38 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1299 herë

Titulli : shitet citroen c4

Çmimi : 4,999 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Citroen C4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 236,000

Motori (kubik) : 1.6

Viti : 2007

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu

Përshkrimi

citroen c4-1.6 hdi- klimatronik-pasqyret drtaret me rrym,centrall,alarm,abs,bord kompjuter-tempomat, regjistrim deri ne muajin shkurt 2016 -kater guma te reja te dimrit gjendja teknike dhe optike shum shum e mir - nuk osht hipotek

SHPALLJET TJERA