TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.11.2015, Në orën: 04:30 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 906 herë

Titulli : SHTEPIA NE LAGJEN NIC-QAGLLAVICE

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 450m2

Dhoma Gjumi : 5

Banjo: 2

Mobilimi : Po

Përshkrimi : SHITET SHTEPIA NE LAGJEN NIC QAGLLAVICE 450 M2 17 ARI OBORR ME GJITHE SHTEPI

SHTEPIA ESHTE 3 KATESHE 2 DEPO ,2 GARAZHDA
DHE PODRUM


Viber +377 (44) 300-072 ,
049/139-136.

GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI

SHPALLJET TJERA