TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.11.2015, Në orën: 04:31 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 552 herë

Titulli : Objekt dhe shtepi ne qender te qytetit te Ulqinit

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 700m2

Përshkrimi : Objekt lokale dhe shtepi banimi apo banesa ne qender te Ulqinit ne rrugen ma kryesore te qytetit shum afer komunes postes stacionit te autobusave etj objekti ka 700m2 plus parking dhe oborr mrapa objekti eshte I legalizuar 100% presim bleres serioz. EMAIL. Vita-com@live.com 0038268733110 tele viber 0038649338661

SHPALLJET TJERA