TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.11.2015, Në orën: 04:38 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 445 herë

Titulli : Urgjent Shiten 4 ari truall te Fshati Nderkombët

Çmimi : 14,500 €

Kategoria : Troje

Përshkrimi : Trualli kufizohet me fshatin Nderkombetar dhe ndodhet në pjesën jugore të tij ! Me Plan Urban është ndërtim i ulët-shtëpi.(Shiko skicen).
Ka rrugën me gjerësi 6m ,ujin,kanalizimin.Dokumentat ne kadaster!

Përparsitë e këtij trualli janë : Ajri shumë i pastër në atë zonë , nuk ka rrezik nga mushkonjat pasiqë ndodhin spërkatjet nga Fshati Ndëkombëtar , poashtu ka ndriqim nga Fshati Ndërkombëtar.

Gjendet në distancë 500M nga objekti i ri i Pallatit të Drejtësisë (në Veternik) .200m në distancë me shkollën e Re. 800m "Gorenja" dhe "Albi Mall".

Cmimi : 16,000/ari

SHPALLJET TJERA