TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.11.2015, Në orën: 04:41 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 744 herë

Titulli : SHITET BANESA 150M2 MBRAPA TEATRIT KOMBETAR

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 150m2

Dhoma Gjumi : 5

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Shitet banesa ne qender mbrapa Teatrit Kombetar afer bankes Teb , banesa gjindet ne katin e dyte dhe posedon

1 sallon kushine
4 dhoma gjumi
1 koridor
1 banjo
2 ballkonaViber +377 (44) 300-072 ,
049/139-136.

GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI

SHPALLJET TJERA