TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.11.2015, Në orën: 04:45 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1021 herë

Titulli : Shitet banesa 2 dhomëshe 69m2 kati 3 Emshir

Çmimi : 49,000 €

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 69m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Shitet banesa 2 dhomëshe në Lagjen Emshir (mbrapa UBT-së,) me sipërfaqe 69m2, kati 3-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, dhomë të fjetjes, ballkon, banjo dhe korridor. Banesa shitet komplet e mobiluar, ka ashensor.Ndertim i ri.
Çmimi: 49.000€


+377/ 44245454 (VhatsApp)

044245454
038248165
kosova-immobiilen@hotmail.com

SHPALLJET TJERA