TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.11.2015, Në orën: 04:48 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1234 herë

Titulli : Shitet shtepia në Hajvali

Çmimi : 25,000 €

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 370m2

Dhoma Gjumi : 4

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Shitet shtepia në Hajvali, me lokacion shume të mirë. 370 m2, 6 ari , 2 kuzhinë ,4 dhoma të medha gjumi, sallon të madhe 2 banjo, bodrum. Oborr i rrethuar me gur të kualitetit të lart dhe me pisha, lagje e qetë dhe e sigurt, dhe e ndriquar, qasja e lehte në qytet. Afer shtëpise jane 5 ari oborr në shitje nga njejti pronar.
çimimi: 235 000 EUR.
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI

SHPALLJET TJERA