TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.11.2015, Në orën: 05:02 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1573 herë

Titulli : BMW 730

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 730

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 116,303

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2011

Përshkrimi

shes ose ndrroj me lokal ne qendrat e kosoves , makinen bmw 730 d 3.0 116303 km T'kaluaramakina ka keto karakteristika navi plus camera me senzor prapa dhe para , neon stamp bmw ne dyer karriget levizese vulloni leviz mbaz shoferit , M paket , me nje fjalkjo makin asht e rrall vetem 7 krejt europen gjinden si kjo

SHPALLJET TJERA