TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.11.2015, Në orën: 05:05 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1909 herë

Titulli : bmw 320 d 2003 extra e mir 1 vit rexhistrim

Çmimi : 5,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 320

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 199,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2003

Përshkrimi

Shitet dhe Nderrohet
bmw 320 d
viti 2003
1 vit rexhiwtrim
4 goma te reja
gjitha serviset e kryer
gjendja perfekte
interier dhe exterier
shum i paster dhe i ruajtur
info tel 044 207 526
+386 49 207 526 viber

SHPALLJET TJERA