TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.11.2015, Në orën: 07:10 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2905 herë

Titulli : Bmw 120 dizel automatik

Çmimi : 6,400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 120

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2006

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

Shes bmw 120d vetura posedon
Vetura eshte pa dogan
Automatik
Climatronic
Komanda ne timon
Timon ///M
Ulset lkur
Ulset me masazh
Ulset sport me ndamje
Tempomat
Navigacion
Cd
Radio
Blototh
Telefon
Fellne 18
Hallogenka
5 dyer
5 ulse
Drita me dyer te vetures nga jasht
Senzor parkingu prapa
2 qelsa
E shum shum sene te tjera vetura eshte pa asnje vrejtne e ruajtur si mbrenda dhe jasht
Libreza eshte e qlajmeuar
Nr 044234686

SHPALLJET TJERA