TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.11.2015, Në orën: 12:08 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 910 herë

Titulli : shes golf 5

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 164,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2005

Përshkrimi

Vetura e posa Ardhur nga jashte Ka Te kryer doganen dhe homologimin I rujtun pa as ni gervishje si Brenda ashtu dhe jashte

SHPALLJET TJERA