TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.11.2015, Në orën: 02:11 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1237 herë

Titulli : Mercedes E280 CDI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 280

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 220,000

Motori (kubik) : 2800

Viti : 2004

Përshkrimi

Mercedes e280 Cdi
Rks 1 vit
Ulse lekur me ajrosje
Dritat xenon
Krom paket dmth ka llajsne dhe brava kromi fabrikisht ekstra
2 goma te reja 235/45/18
Muziken ekstra + Cd shanzher me 6 cd
Senzora parkimi para dhe mrapa pdc
Ndrrusin automatik ne gjendje perfekte
Timon multifunksional
Pasqyret anti refleks dhe palohen me rrym nga qelsi
Disel partikel filter fabrikisht dpf
Vetures i esht ber servisi qetash dhe osht kontrolluar detalisht trapi i par dhe i mram
Senzor shiu dhe dritav
Viti i prodhimit 29.11.2004
Osht n gjendje te shkelqyer nuk ka nevoj per as ni investim ma t voglin
044-273-780

SHPALLJET TJERA