TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.11.2015, Në orën: 02:19 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1165 herë

Titulli : SHITET VILLA SUPERLUKSOZE NË PRISHTINË

Çmimi : 1,600,000 €

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Përshkrimi : SHITET VILLA ME SIPËRFAQE PREJ 2000m2,
ME 10 DHOMA ,BANJO DHE GARDEROBA TË POSAÇME,SALLONI PREJ 200m2,PODRUM PREJ 500 m2 ,BAZEN PREJ 120m2,GARAZH DHE 30ari OBORR,
PRAPA VILLËS NDODHET EDHE PJESA E GJELBËRUAR QË MUND TË PËRDORET SI KOPSHT.
VILLA SHTRIHET NË 7ari TRUALL DHE POSEDON VEND TË MJAFTUESHËM PËR PARKIMIN E DISA VETURAVE .

ËSHTË E PËRSHTATSHME PËR BANIM,POR EDHE PËR DISA VEPRIMTARI SI:HOTEL ,RESTAURANT ,SPITAL ,SHKOLLË ,AMBASADË ETJ...

Çmimi I qirasë : 10.000 Euro/Muaj.
Çmimi shitës : 1.600.000 Euro.

MBI TË GJITHA SINQERITETI

për më tepër informata lajmërohuni në numrat tanë të telefonit prej orës 9 deri në ora 18
tel:038 220 145
mob: 044 358 416 , 049 179 607
e-mail:grandimpex@hotmail.com

Adresa:rr Nëna Terezë ,Grand Hotel , kati përdhes(holli i hotelit)

Ju mirëpresim , ju priftë e mbara!

SHPALLJET TJERA