TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.11.2015, Në orën: 02:26 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1779 herë

Titulli : BMW M6

Çmimi : 30,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW M6

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Tiptronik

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 91,121

Motori (kubik) : 5000

Viti : 2006

Përshkrimi

Në gjendje përfekte si brenda po ashtu dhe jashte.

blerës serjozë

viber
0038649344568

Faleminderit

SHPALLJET TJERA