TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.11.2015, Në orën: 02:33 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 989 herë

Titulli : Shitet Audi A4 - 2012 - 2.0 TDI

Çmimi : 18,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Kabriolet

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 70

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2012

Përshkrimi

Shitet Audi A4 Tdi 143cv manual 6marsh business FAP abs airbag radio cd micro sd bluetooth navigator cruise control PDC sensor parkimi sensor shiu xhama elektrik pasqyre elektrik dhe shum e shum optionale tjera. Makina ësht ne gjendje te rregullt me te gjitha sherbimet e kryera fellne '17 me goma te reja etj.. Shes 18.500€ ose bej ndrrim me banes ne Prishtine.

SHPALLJET TJERA