TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.11.2015, Në orën: 02:42 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 383 herë

Titulli : Ipet me qira banesa 3 dhomëshe 60m2 Kati 3 Aktash

Çmimi : 300 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 60m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Aktash (afer OSB-së), me siperfaqe 60m2 kati i 3-të. Banesa ka sallon, kuzhinë të ndar me trepezari, dhom gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar, ka klim.


Çmimi:250€.


044443349
038248165
kosovaimmobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

SHPALLJET TJERA