TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.11.2015, Në orën: 08:43 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 834 herë

Titulli : Opel Astra

Çmimi : 4,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Zafira

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 2.2

Viti : 2002

Ekstra : ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

Vetura osht e ardhun nga Zvicrra dhe posedon 7 ulse është ne gjendje te mir

SHPALLJET TJERA