TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.11.2015, Në orën: 14:52 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2281 herë

Titulli : BMW X1 Modeli X line XENON PANORAMA

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW X1

Ngjyra : Kaftë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti :

Kilometrazha : 140,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2010

Përshkrimi

Bmw x1 modeli X line xenon panorama senzora para dhe mbas klimatronic karrikat me nxemje tempomat navigation DVD fellne 18 Xhamat me rrym senzor pasqyre pulla vollon model ma i veqant
I posadoganur dhe regjistruar ne rks
Regjistrimi i pare ne kosovë
049863113

SHPALLJET TJERA