TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.11.2015, Në orën: 14:54 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1288 herë

Titulli : MERCEDES w204 200 CDI i POSADOGANUAR

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 200

Ngjyra : Gjelbër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2007

Përshkrimi

Mercedes 200 cdi Tempomat 4 xhamat me rrym klimatronic gomat e dimrit shum te mira vetura eshte e rujtun si mbrenda dhe jasht 2 qelsa vetura eshte e ardhur nga gjermania 6 shpejtesi
E POSADOGANUAR

049863113

SHPALLJET TJERA