TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.11.2015, Në orën: 14:56 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2874 herë

Titulli : BMW 320

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 320

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2008

Përshkrimi

Ne gjendje shume te mire teknike dhe optike

SHPALLJET TJERA