TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.11.2015, Në orën: 14:59 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1276 herë

Titulli : VW Golf 1.9 tdi me pulla ne vollan full extra

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2004

Përshkrimi

Golf 1.9 tdi 77kw pa dogan I po sa ardhur prej Gjermanisë klima tronik tempomat ulëset lekur më nxemje më rregullim elktro frigorifer për pijje esp + treguesin për ajër në goma pshtetse dorë para dhe mrapa komanda në vollan pasqyrë më rrymë I palohen dritaret më rrymë senzor shiu në gjama senzor në drita e shumë tjera për informacion 044681926

SHPALLJET TJERA