TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.11.2015, Në orën: 15:02 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1144 herë

Titulli : VW Polo 1.9 TDI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Polo

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Përshkrimi

VW Polo 1.9 TDI, viti 2003 model 2004
Uleset e vetures likure e zeze dhe me nxemje ,
Shiber ,
klimaautomatic ,
Radio fabrikisht cd dhe kaseta cd charger
gumat e vetures treja ,
Xhamet dhe pasqyret elektrike ,
I ardhur nga germanija doganen e paguar,
Vetura Ne gjendje shum te mire .
Per meshum info kontakto ne nr tel:044725997 .
Kontakti Viber : 049136512

SHPALLJET TJERA