TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.11.2015, Në orën: 15:03 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2264 herë

Titulli : Shes Opel Astra 1.7 dizel regjis 1 vit viti

Çmimi : 5,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Astra

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 1700

Viti : 2006

Përshkrimi

Shes Opel Astra 1.7 dizel regjistrim 1 vjet ne fund te 2005
Posedon
Klimatronik
Gjamat me rrym
pasqyret me rrym
komanda ne timon
airbeg abes hidraulik centrall etj.
Vetura eshte ne gjendje shum te mire teknike dhe optike e bukur si jasht ashtu edhe mbrenda e shtrengume tip top nuk ka nevoj te unvestohet as edhe 1 ero ne te ..
Vlen te ceket se hipotek nuk eshte
veturen mund ta merrni dhe ta kontrolloni ku te doni
Vetura gjindet Ne Ferizaj
Per ma shum info 044210739.
Ju Mirpresim.

SHPALLJET TJERA