TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.11.2015, Në orën: 15:03 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1798 herë

Titulli : Mercedes-Benz C220 CDI - 2011 (82780km)

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 220

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 82,780

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2010

Përshkrimi

Shes Mercedes-Benz C220 viti i prodhimit 2010, regjistrimi i pare 2011.

Vetura eshte e regjistruar RKS deri me 28.09.16, 82,780 km te kaluara. I servisuar rregullisht ne servise te autorizuara te Mercedes-Benz.

Shpenzimet: Urban - 9l/100km, nderurban 5.5l/100km, te kombinuara 8l/100km

Vetura posedon ABS, SRS, ESP, klime dy zonale, xhama dhe pasqyra elektrike, dyer/dritare/bagazh hapje me dirigjues, fellne alumini perfshire gomen rezerve, goma te veres dhe te dimrit te perdorura 2 sezona, karriga te lekures me nxemje dhe rregullim elektronik, komanda ne timon, bluetooth ready, CD/DVD mp3 player, AUX, boardkompjuter, etj.

Bej ndrrim me Audi A6 (2011-) ose BMW X3 (2011-)...

SHPALLJET TJERA