TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.11.2015, Në orën: 15:09 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1604 herë

Titulli : Golf 4 1.9 SDI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2002

Përshkrimi

Shes Golf 4 1.9 SDI
* Regjistrim ka 10 muj
* Klim
* Airbeg
* Xhamat Elektronik
* Pasqyret Elektronike
* Golfi osht ne Gjendje shum te mir teknike si dhe Optike
* Per ma shum Info kontaktoni ne ket nr. 044-103502 VIBER +37744103502

SHPALLJET TJERA