TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.11.2015, Në orën: 15:14 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3036 herë

Titulli : Audi a4 1.9 dizel

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2005

Përshkrimi

Shes Audi a4 1.9 dizel ne fund te 2004
POsedon
Klimatronik
gjamat me rrym
pasqyret me rrym
muzik te mire
1 vjet regjistrim
exenon mbi exnon
senzor parkingi
airbeg,abes espe centrall etj
Veetura eshte ne gjendje shum te mire teknike dhe optike nuk ka nevoj te investohet as edhe 1 ero ne te e bukur si jasht ashtu edhe mbrenda e shtrengume tip top
Veturen mund ta merrni dhe ta kontrolloni ku te doni
Vlen te ceket se hipotek nuk eshte
Per ma shum info 044210739.
Ju Mirpresim.

SHPALLJET TJERA