TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.11.2015, Në orën: 18:15 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1870 herë

Titulli : Shes Opel Astra 1.7 Dizel

Çmimi : 2,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Astra

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 220

Motori (kubik) : 1.7

Viti : 2000

Ekstra : Panorama

Përshkrimi

Shes Opel Astra 1.7 Dizel
* Viti i Prodhimit ne fund te 1999
* Regjistrim ka 9 Muj
* Klim
* Airbeg
* Xhamat Elektronik
* Opeli osht ne gjendje te mir teknike si dhe optike
* Per ma shum info kontaktoni ne ket nr. 044-500396 VIBER +37744500396

Mundesi Ndrrimi...

SHPALLJET TJERA