TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 03.11.2015, Në orën: 00:40 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2602 herë

Titulli : Audi a4 s-line 2.0 tdi full extra

Çmimi : 14,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2009

Përshkrimi

Ne shitje Audi A4, S-Line, 2.0 tdi, 2009, 143 ps, me full full opcione qka i nevojitet nje extra veture, 6 shpejtesi manual, 2 par fellga,

Vollan multifunksional 3sh sport,
radio ekrani dhe bord monitori colour,
ulset extra sport me gjyse lekure me nxemje,
tempomat, klimatronik, airbag
abs / esp / asr,
full lled pozicionet me xenon bixenon,
sensor dritave, sensor shiut, sensor parkimi,
park assist, alarm te brendshem,
interieri red led extra,
radio zerimi premium me cd / sd card,
3 qelsa,
ngjyra zeze/ hint e mbyllur / borronic i ndrrohet

Ne gjendje perfekte, i nderuar rrypi i motorit komplet per 80 000km garancion, alternatorin e ri, baterin e re para 1 jave dhe servisi i rregullt i kryer, llagerat dhe
gurtnet e rrotave te reja, filterat cdo her bosch i mirembajtur extra
2 par fellga te audis 17 me guma te dimrit,
18 me guma te veres modeli i fundit (1000e),

regjistrim ka 11 muaj.
hipotek nuk eshte perkthim i menjehershem.

Cmimi 14900

Per me shume kontakt viber
+38649655959

SHPALLJET TJERA