TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 03.11.2015, Në orën: 00:53 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1764 herë

Titulli : OPEL CORSA -03 11MUAJ REGJISTRIM DIZEL

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Corsa

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 130,000

Motori (kubik) : 1700

Viti : 2003

Përshkrimi

Opel corsa 1.7 dizel
Tabela RKS
11 Muaj regjistrim
Ne emer tem personal
Klim AC
Airbag
Eps
Abs
Mbyllje qendrore
Pasqyre me nxemje
Dritare dhe pasqyre me rrym
Interier te veqant
E servisuar
Gjendje prefekte

Tel 044 166/010

SHPALLJET TJERA