TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 03.11.2015, Në orën: 00:55 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1230 herë

Titulli : OPEL CORSA 1.7DIZELL - 8MUAJ REGJISTRIM - VIT 2002

Çmimi : 3,650 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Corsa

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 1700

Viti : 2001

Përshkrimi

Opel corsa 1.7 dizel
Tabela RKS
7 Muaj regjistrim
2 qelsa
Klim AC
Airbag
Eps
Abs
Mbyllje qendrore
Pasqyre me nxemje
Dritare dhe pasqyre me rrym
Interier te veqant
E servisuar
Gjendje prefekte

Tel 044 166/010

SHPALLJET TJERA