TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 03.11.2015, Në orën: 00:59 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1425 herë

Titulli : Mercedes C 220 Avantgarde-Blue efficient

Çmimi : 18,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 220

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 130,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2010

Përshkrimi

Shitet vetura ne gjendje perfekte, e rujtne shum,me servise te kryera ne AutoMita,1 Vit Regjistrim ne RKS 01, kilometrazha te garantuara, me shume sene extra: Panoram, sensora parkimi, sensora shiu, Bi-Xenon, me LCD monitor, nxemje ne karrika, jasteka ne karrika, gjysm lekur gjysm bez,me goma te dimrit, gjithashtu dhe 4 fellne 16 , ngjyr vanille interieri. Shpenzime pak, brenda qytetit 7.0/L, jasht qytetit 4.5-5.0/L. Modeli i fundit i prodhuar me 13.11.2010. , Importuar nga Gjermania. Nr telefonit: 049134358

SHPALLJET TJERA