TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 03.11.2015, Në orën: 22:22 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2202 herë

Titulli : SHES GOLF 5 2005

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 200

Viti : 2005

Përshkrimi

SHES GOLF 5 2.0 103 KW 2005,KA KLIM TRONIK,KA KARRIKA ME NXEMJE.KA NAVIGACION,KA TEMPOMAT KA SHIBER DHE OSHT NE GJENDJE TE MIRE TEKNIKE.

SHPALLJET TJERA