TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.11.2015, Në orën: 02:29 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1724 herë

Titulli : VW Golf 2 dizel 1990

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 2

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 55,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 1990

Përshkrimi

SHITET GOLFI 2 DIZEL NE GJENDJE TE MIR
ESHTE HIDROULIK
4 DYER
FELLNE ME GOMA TE MIRA

ESHT 5 SHPEJTSI
GJITHEMON FABRIKISHT DIZELL
,posedon edhe klimen por duhet me rregullu
RRYPIN DHEMBEZOR DHE VAJIN TE NDRRUAR DHE
RKS DERI FUND SHKURT 2016
DOKUMENTA NE RREGULL

SHPALLJET TJERA