TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.11.2015, Në orën: 02:32 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 980 herë

Titulli : Mazda 6 CDTI

Çmimi : 4,999 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mazda Mazda6

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 0

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2004

Përshkrimi

ESHTE NE GJENDJE TE MIRE FULL OPSION DIZEL 2.0

VETURA FAMILJARE .VOZITJE KOMODE

E REGJISTRUAR DHE E DOGANUAR VITIN 2014

BEJME NDERRIM ME GOLF 4 ose 5 SHTOJ PARE

PRONARI I PARE NE KOSOVE

SHPALLJET TJERA