TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.11.2015, Në orën: 02:46 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1250 herë

Titulli : AUDI a8 3.3 tdi 4x4 full paisje rks 23.04.2016

Çmimi : 6,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A8

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 0

Motori (kubik) : 3300

Viti : 2001

Përshkrimi

SHES AUDI A8 3.3 TDI QUATRO 4X4
VITI I PRODHIMIT 2001 I RIGJISTRUAR RKS deri me 23.04.2016
EKSTRA POSEDON
NAVI+ TMADH TV DVD EDHE MBRAPA
PERDE NE DY DYERT E MRAMA EDHE NE GJAMIN E MRAMT FABRIKISHT
AUTOMATIK TIPTRONIK+NE TIMON MUND TI NDROHEN SHPEJTESIT
SENZOR PARKINGU GPS (GJIPIES)
ULSET ME NXEMJE
TEMPOMAT
TIMONI LEVIZES ELEKTRONIK
GJAMAT DY PALSH
ETJ DOMETHON PER KESI MODELI OSHT FULL EKSTRA DHE TE GJITHA NE FUNKSION
Boj ndrrim me audi A3 a4 ose gollf 6 bmw shtoj pare sipas marveshjes
Info
044 218 939 ose viber +37744218939

SHPALLJET TJERA