TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.11.2015, Në orën: 02:48 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 778 herë

Titulli : Mitsubishi space star 1.9 Di-D 2001

Çmimi : 3,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mitsubishi Space Star

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Station Wagon

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2001

Përshkrimi

Mitsubishi space star 1.9 diesel viti prodhimit 2001,1vit regjistrim,posedon klima dhe eshte ne gjendje shum te mire

SHPALLJET TJERA