TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.11.2015, Në orën: 03:03 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1064 herë

Titulli : Fiat Stilo gjendje perfekte i posa doganuar

Çmimi : 4,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Fiat Stilo

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2005

Përshkrimi

Fiati osht ne gjendje perfekte i ardhun prej zvivrre
Motorr 1.9 dizell
Menjaq 6 shpejtsi
Komanda vollan
Gomat e reja
Viti fund 2004
Xhama dhe pasqyre me rrym
Ndrrim i mundshem viber +37745648820

SHPALLJET TJERA