TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.11.2015, Në orën: 03:08 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1103 herë

Titulli : VW Golf 5 plus

Çmimi : 7,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5 Plus

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti :

Kilometrazha : 14,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2005

Përshkrimi

Shes golf 5 plus 1.9 tdi i sapo ardhur i doganuar vetura posedon klim airbeg alarm abes timpomat bord kompjuter fellne goma treja kilometra te garantuara shum ne gjendje te mir teknike po ashtu edhe ne pamje te jashtme dhe te mbrenshme
Per mashum 045 948 948
Kiki

SHPALLJET TJERA