TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.11.2015, Në orën: 03:12 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 756 herë

Titulli : Peugeot 308 sw 2.0 HDI Automatik

Çmimi : 8,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Peugeot 308

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2008

Përshkrimi

i importuar nga zvicra.sapo regjistruar.km te sakta .liber servisit.3 qelsa.air bag.abs.esp.panoram.klimatronik.tempomat.timon servo me levizje.komanda ne timon.kontroll stabiliteti.pasqyret me mundsi palimi.dritat automatik.fshisat automatik.senzora parkingi para dhe mbrapa.kuk per rimorkio .7 ulse.gjamat e pasem kolor.perde.radio cd mp3.telefon blutoth

SHPALLJET TJERA