TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.11.2015, Në orën: 03:14 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 5587 herë

Titulli : VW Passat 1.9 TDI

Çmimi : 950 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 1999

Përshkrimi

Pasat viti prodhimit 1999 makina esht e ardhur nga slovenia.
benzin dhe ka klim. qmimi esht i diskutueshem.

SHPALLJET TJERA