TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.11.2015, Në orën: 03:16 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2207 herë

Titulli : Golf 4 1.9 TDI i e Kuqe Boj Dhe Ndrrim

Çmimi : 3,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 1999

Përshkrimi

Shes Golf 4 1.9 TDI i e kuqe.Golfi ka klimatronik Dritat ksesnon 9 muj regjistrim vallant 3

SHPALLJET TJERA