TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.11.2015, Në orën: 03:34 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1343 herë

Titulli : Golf 6 2.0TDI Dogana e paguar

Çmimi : 11,600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2010

Përshkrimi

Golf 6 i sapo ardhur nga Gjermania te paguar Doganen dhe akcizen. Model: ComfortLine Menual : Shpejtesi 6 Motor: 2.0 TDI Extra: Senzor parkimi,shiu,Alarm,ulset me nxemje,Tempomat,Klimatronik 2zonale,NaviDvd6cd,2qelsa Ipko ose viber +38649300273 Vala 045 528 273 Ka mundesi nderrimi Servisi: I kryer Total

SHPALLJET TJERA