TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.11.2015, Në orën: 16:15 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 931 herë

Titulli : DAEWOO 1.4 B,6 muaj RKS.

Çmimi : 2,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Daewoo Kalos

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 142,000

Motori (kubik) : 1399

Viti : 2002

Ekstra : Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags

Përshkrimi

Daewoo ,ngjyre e zeze metalike (mat),viti i prodhimit ne fund te 2002-tes (15.11.2002),ne gjendje te rregullt teknike sidhe optike,i pershtatshem per lokal dhe per gjinin femrrore,gomaSAVA te sapo vendsoure dimrrore,shpenzime te vogla,ACklima,gjama elektronik,kilometra te garantune,i ardhun nga zvicra,regjistrim deri Prill te 2016-tes,ndrrim i mundshem me ndonje veture tjeter,çmim i diskutueshem,pres blerres serioz.
Vetura gjindet ne Rahovec.

SHPALLJET TJERA