TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.11.2015, Në orën: 00:41 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1244 herë

Titulli : Shitet Golf 5 1,9 tdi united 2008

Çmimi : 8,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2008

Përshkrimi

Shes Golf 5 1.9 tdi unitet te vitit 2008
Vetura osht shum e rujtne si mrena si jasht i ka 160000 km te kalume esht coupe shum ma e qendrushme ne anen e amortizimit se golfat me 4 dyer, ideale per persona qe kan femi te vegjel po ashtu dhe per persona qe kan qef vetura me dukje soprtive ..
Motorin e ka 1.9 me 105 ps,
abs, esp,
senzora parkingu,
nxempje ne ulse perpara
senzor te dritave dhe shiut,
2 qelsa origjinal
regjistrimi deri ne maj 2016
Interierin shum te mir
Uleset me nxemje
Posedon klim
Tempomat
KompjuterBoar
Cdplayer me touch me dvd
Fellnet i ka 16 coll orginal te veta.

SHPALLJET TJERA