TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.11.2015, Në orën: 00:56 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1463 herë

Titulli : Opel corsa 1.7 CDTI 07

Çmimi : 7,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Corsa

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 181,000

Motori (kubik) : 1700

Viti : 2007

Përshkrimi

mob: 045 633 999 045 505 889
Auto eshte shume i ruajtur si mbrenda ashtu edhe jasht. I sapo ardhur nga Zvicra, i doganuar i homologuar ka regjistrim edhe 12 muaj !
I punuar ekstra ne kareseri, auto eshte i pajisur me full opcion : Motor eco tech 1.7 CDTI 125 ps.
1.Tempomat
2.Nxemje ne karrika
3.Nxemje ne Timon
4.Senora te shiut
5.Senzora te dritave (xenon me llupa si dhe lidhje te fokusave me timonin nga kthehet timoni kthehen dritat)
6.Drita te mjegulles (hallogene)
7.Lidhje qendrore me Blutooth te telefonit tuaj per shfrytim ne automobil.
8.Srs, ars, Air bag.
9.Fellne 17 colt
10.Amortiator sportiv ...etj

SHPALLJET TJERA