TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.11.2015, Në orën: 01:20 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1376 herë

Titulli : Shes golf 5 tdi i sapo Doganuar shum i rujtun

Çmimi : 6,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2004

Përshkrimi

Shes golf 5 2.0 tdi 6 shpejtsi vetura posedon klimatronik abes esp alarm airbeg bord kompjuter timpomat goma fellne te reja shum ne gjendje te mir teknike po ashtu edhe ne pamje te jashtme dhe te mbrenshme per meshum kontaktoni 045 948 948 mund te kontaktoni edhe ne viber
Kiki

SHPALLJET TJERA