TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.11.2015, Në orën: 01:22 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1720 herë

Titulli : VW PASSAT 3C 2.0 TDI

Çmimi : 7,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2006

Përshkrimi

PASAT 3C ..2.0 TDI..H I G L I N E ,.,
MANUEL 6+1SHPEJTESI..
VITI I PRODHIMIT..31-10-2005..
REGJISTRIM DERI ME..20-08-2016..
KM TE KALUARA DHE TE GARANTUARA..215 600..senzora parkingi,.
ULSET GJYS LIKUR GJYS ANTILOP..
DRITARET PASQYRET ME RRYM E NXEMJE..
BORD-NAVI-KLIM-TEMPOMAT-ETJ ETJ..
GJENDJA TEKNIKE DHE OPTIKE SHUM SHUM E MIR TIP TOP...
QMIMI 7500 ERO...ME NDRRIM 8000 ERO,.,
NR 045 430 949...
NR 044 279 627...

SHPALLJET TJERA