TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.11.2015, Në orën: 01:25 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1476 herë

Titulli : Mercedes C270

Çmimi : 6,100 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 270

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2700

Viti : 2002

Përshkrimi

Shes mercedes benz Avantgarde c270 Automatik vetura posedon klim ulset me nxemje bord kompjuter timpomat pulla ne timon shum ne gjendje te mir teknike po ashtu edhe ne pamje te jashtme dhe te mbrenshme per me shum 044 431 606
Vetura shitet prej AutoSallonit
AutoStar
Kiki

SHPALLJET TJERA